Urzędnicy Kamali informują o nadchodzącym wydarzeniu „Kamala Food Fair”, które odbędzie się w dniach 19-21 marca, aby odciążyć gospodarkę po kryjówce

Kamala, Phuket-

  Wczoraj, 14 marca 2022 r., w Chaloem Phrakiat Park w Kamala, Narong Wun Siew, gubernator Phuket, przedstawił aktualne informacje na temat wydarzenia „Kamala Food Fair”, w którym uczestniczyło wiele odpowiednich władz i prasa.

Burmistrz Kamali, pan Jutha Dumluck, stwierdził, że z powodu pandemii wiele usług i atrakcji turystycznych w Phuket ucierpiało od 2021 roku, szczególnie w aspekcie ekonomicznym branży turystycznej. Tak więc ten projekt, „Targi Żywności Kamala” , jest zapewnienie kanałów marketingowych dla sprzedawców owoców morza i lokalnych sprzedawców żywności, a jednocześnie popychanie gospodarki w kierunku bardziej zrównoważonego wzrostu.

Targi „Kamala Food Fair” odbędą się w dniach 19-21 marca 2022 r. w celu stymulowania zakupów i wydatków w Kamali, aby wspierać restauracje i firmy turystyczne. Oczekuje się, że dzięki wielu owocom morza, lokalnej żywności i sprzedawcom wydarzenie to pomoże wygenerować więcej miejsc pracy, dochodów i ruchu turystycznego w Kamali.

Od 19 do 21 marca na plaży Kamala będzie ponad 74 stoisk, a także codzienne zajęcia rozrywkowe. Ta rozrywka obejmuje występy muzyczne zespołu Kamala, występy ludowe Rong Rang, kabaret 19 marca, pokaz gotowania z „Chef Pond” (kucharz urodzony w Kamali z The Iron Chef Thailand), występ muzyczny Super Dance na 21 marca, a ostatniego dnia mini-koncert Theedech Thongapichat. Według organizatorów festiwal obejmuje również najlepsze miejsce do robienia zdjęć na plaży Kamala.

Wstęp jest bezpłatny.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.