Główny handlarz narkotyków aresztowany w Phuket z 1.4 kg krystalicznej metamfetaminy i pigułkami

Phuket -

Główny handlarz narkotyków został aresztowany w Phuket z 1.4 kilogramami krystalicznej metamfetaminy i 164 pigułkami metamfetaminy.

Policja Straży Granicznej poinformowała wczoraj lokalną prasę o aresztowaniu (15 marca)th). W tym tygodniu aresztowali 28-letniego Weeraponga Wongkaewmoona z Lampang. Został aresztowany przed mieszkaniem w dzielnicy Mueang Phuket.

Odebrano mu 1.4 kg kryształowej metamfetaminy i 164 pigułki metamfetaminy.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja po raz pierwszy aresztowała mniejszych handlarzy narkotyków w jego sieci, zanim kontynuowali dochodzenie i aresztowali go.

Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Weerapong podobno przyznał się do oskarżenia.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

 

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.