Główny handlarz narkotyków aresztowany w Phuket z 1.4 kg krystalicznej metamfetaminy i pigułkami

Phuket -

Główny handlarz narkotyków został aresztowany w Phuket z 1.4 kilogramami krystalicznej metamfetaminy i 164 pigułkami metamfetaminy.

Policja Straży Granicznej poinformowała wczoraj lokalną prasę o aresztowaniu (15 marca)th). W tym tygodniu aresztowali 28-letniego Weeraponga Wongkaewmoona z Lampang. Został aresztowany przed mieszkaniem w dzielnicy Mueang Phuket.

Odebrano mu 1.4 kg kryształowej metamfetaminy i 164 pigułki metamfetaminy.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak policja po raz pierwszy aresztowała mniejszych handlarzy narkotyków w jego sieci, zanim kontynuowali dochodzenie i aresztowali go.

Stawia mu zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Weerapong podobno przyznał się do oskarżenia.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

 

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.