Trzylatek tonie w basenie hotelowym w Phuket

Phuket -

  Trzyletni chłopiec z Pathum Thani utonął w ostatni weekend na basenie hotelowym w dzielnicy Mueang Phuket (20 marca)th).

Policja miasta Phuket została powiadomiona ze szpitala Vachira Phuket, że trzylatek został uznany za zmarłego o godzinie 1:00 w niedzielę 20 marca.

Do szpitala przyjechała policja, aby odnaleźć ciało chłopca, którego nazwisko nie podano ze względu na wiek. Policja stwierdziła, że ​​nie ma oznak fizycznego cierpienia, siniaków ani oznak walki.

Rodzice chłopca powiedzieli policji, że są z Pathum Thani na wakacjach w Phuket. Zatrzymali się w hotelu w podokręgu Koh Kaew. Ich nazwiska zostały również zatajone przez policję z Phuket, podkreślając prywatność rodziny w tym trudnym czasie.

Rodzice podobno spali, gdy chłopak sam otworzył drzwi do pokoju hotelowego i poszedł na basen w hotelu. Dobry Samarytanin znalazł chłopca w basenie, zanim podciągnął go i próbował przeprowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową, ale mimo najlepszych wysiłków nie był w stanie go zreanimować.

Policja z Phuket nie zdecydowała od czasu prasy, czy w wyniku tragicznego incydentu zostaną postawione zarzuty.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.