Łącznie w Phuket aresztowano pięciu podejrzanych o narkotyki z 1.5 kg kryształowej metamfetaminy i 1,500 pigułkami

Phuket -

  Łącznie w Phuket aresztowano pięciu podejrzanych o narkotyki z 1.5 kg krystalicznej metamfetaminy i 1,500 pigułkami.

Policja prowincji Phuket ujawniła aresztowanie lokalnej prasie wczoraj, 22 marca 2022 r. W tym tygodniu aresztowano pięciu podejrzanych o narkotyki w trzech różnych sprawach narkotykowych.

Pan Puttinart „Fah” Wareesri, lat 38, z Phan Nga i Jetpinit „Wat” Sarasom, lat 34, z Phuket zostali aresztowani na poboczu Bypass Road w Phuket City. Odebrano im w pokoju hotelowym w okręgu Rassada 1,522.25 gramów krystalicznej metamfetaminy.

Pani Thitaree 'Kae' Chuasuwan, lat 44 z Chonburi, i pan Amnouy 'Nuay' Sangjan, lat 41 z Phuket, zostali aresztowani na drodze w mieście Phuket.

Odebrano im 97.46 grama krystalicznej metamfetaminy i 1,501 pigułek metamfetaminy.

37-letni Kosin 'Nui' Deebookkam z Phuket został aresztowany w ośrodku kultury w Phuket Town. Wielkość od niego wynosiła 22.42 grama krystalicznej metamfetaminy.

Zostali zabrani na posterunek policji w Phuket, gdzie zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem ich sprzedaży.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

 

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.