Burmistrz Phuket zaprasza turystów do udziału w festiwalu kulinarnym „Roi Rim Lay” na plaży Nai Yang w dniach 25-26 marca

Dzielnica Thalang, Phuket-

Festiwal kulinarny „Roi Rim Lay” odbędzie się w dniach 25-26 marca z wieloma zaskakującymi i niedrogimi daniami od mieszkańców.

21 marca na plaży Nai Yang pan Anupap Yodkwan Yodrabam, zastępca gubernatora Phuket, wraz z panem Rewatem Areerobem, prezesem Prowincjonalnej Organizacji Administracyjnej Phuket, zorganizowali konferencję otwierającą festiwal żywności „Roi Rim Lay” która odbędzie się w dniach 25-26 marca na plaży Nai Yang w dzielnicy Thalang w Phuket.

Tym razem, według urzędników, wydarzenie będzie wyglądało inaczej, ponieważ wyeksponowane zostaną najsłynniejsze lokalne potrawy z tych obszarów do spróbowania, takie jak pasta z krewetek, która zostanie wykorzystana również podczas konkursów kulinarnych, czy homar na bardzo niska cena tylko 199 bahtów. Wydarzenie potrwa od 25 do 26 marca, zaczynając o godzinie 16.00 na plaży Nai Yang.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.