Szkoła zawodowa w Phuket była gospodarzem pokazu mody na Sunday Walking Street

Phuket, Tajlandia-

  Kierunki mody i tekstyliów z Phuket Vocational College zorganizowały pokaz mody na Sunday Walking Street (znanej również jako Lard Yai), w którym uczestniczyło wielu widzów, w tym turyści zagraniczni.

Cztery dni temu, 20 marca, gmina Phuket zezwoliła studentom, którzy studiują modę i tekstylia w Phuket Vocational College, na zorganizowanie pokazu mody na Sunday Walking Street w dzielnicy Muang w Phuket, pod kierunkiem pana Wittayi Ketuchu, uczelni dyrektor.

Wszystkie szczegóły tego wydarzenia, takie jak projektowanie i modelowanie odzieży, zostały w całości załatwione przez studentów. Koniec końców, impreza odniosła sukces i cieszyła się dużą rzeszą publiczności, w tym turystów, którzy przybyli na to wydarzenie.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.