73 jaja żółwi morskich znaleziono na plaży w Phang Nga

Phangnga –

W sumie dziś rano (73 marca) na plaży w Phang Nga znaleziono 25 jaja żółwi morskichth).

Park Narodowy Khao Lampi-Hat Thai Mueang donosi, że dziś rano o 6:00 rano znaleźli gniazdo żółwia morskiego z zakopanymi 73 jajami. Wszystkie są płodnymi jajami.

Matka żółwia morskiego wróciła do morza po złożeniu jaj. Jej długość ciała wynosi 100 centymetrów i 57 centymetrów szerokości.

Jaja zostały przeniesione do bezpiecznego obszaru w pobliżu ze względu na obawy o uszkodzenia spowodowane warunkami atmosferycznymi.

Uważa się, że młode żółwie morskie wyklują się w ciągu 60 dni. To piąte w tym roku gniazdo jaj żółwi morskich znalezione na plażach na terenie Parku Narodowego Khao Lampi–Hat Thai Mueang.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.