Właściciel luksusowego hotelu przeżywa drugi w ciągu dwóch lat wypadek samochodowy w Phang Nga

Phang Nga-

  Właściciel luksusowego hotelu (powszechnie znany jako „Pan Plawan”) przeżył kolejny wypadek samochodowy, który miał miejsce po raz drugi w ciągu dwóch lat, wczoraj, po tym, jak jego samochód uległ wypadkowi i zapalił się.

24 marca funkcjonariusze komisariatu policji w Tajlandii w Mueang otrzymali zgłoszenie, że luksusowy samochód zderzył się z barierką uliczną i zapalił się wczoraj około godziny 18.00 na ulicy Petchkasem w dzielnicy Thai Mueang w Phang Nga. Właścicielem samochodu był pan Worasit Issara, znany wpływowiec w mediach społecznościowych i właściciel luksusowego hotelu, który publicznie występuje pod pseudonimem „Mr. Plawan”.

Według świadka, pan Plawan i jego towarzysz stali na zewnątrz samochodu i próbowali wezwać pomoc drogową, kiedy zauważyli dym wydobywający się z podwozia i mały pożar. Następnie próbowali ugasić ogień wiadrem wody, ale nie udało im się. W końcu samochód został doszczętnie spalony, ale na szczęście nikt nie został ranny.

Świadek, którego nazwiska nie ujawniono, stwierdził, że pan Plawan i jego towarzysz nie wydawali się w tym momencie nietrzeźwi, a w tym samym miejscu było już wiele wypadków samochodowych, więc osoby nieznające drogi mogą mieć ten sam wypadek . Według urzędników zaznajomionych z wypadkiem, pan Plawan i jego towarzysz udali się do dzielnicy Takuapa w Ban Na Tai.

Wypadek jest podobno nadal badany w czasie prasy.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.