Phuket Sandbox zarabia ponad 50 miliardów bahtów od pierwszego uruchomienia w zeszłym roku, donosi Phuket Tourism Authority of Thailand   

Phuket-

  Dyrektor biura Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) w Phuket ogłosił, że tProgram „Phuket Sandbox” pozyskał ponad 50 miliardów bahtów od 400,000 2021 turystów, którzy przybyli do Phuket od czasu jego uruchomienia w XNUMX roku.

  Dyrektor biura TAT w Phuket, Nanthasiri Ronnasiri, ujawnił za pośrednictwem kanału radiowego, że odkąd Phuket uruchomił program Phuket Sandbox 1 lipca 2021 r. do chwili obecnej (łącznie 8 miesięcy), osiągnął prawie 50 mld bahtów przychodu od 400,000 70,000 turystów odwiedzających Phuket. Dodała również, że za granicą rezerwowanych jest około 21 XNUMX pokoi, a średnia nocy, jaką turyści spędzają w Phuket, to dwanaście nocy przed podróżą do innego miejsca. Samo to generuje bezpośredni dochód w wysokości XNUMX miliardów bahtów dla Phuket.

 

Ponadto dyrektor Phuket TAT wspomniał, że program wciąż otrzymuje ciągły napływ nowych gości, a teraz chcą przekonać więcej turystów krajowych do Phuket, organizując road show w Udon Thani, gdzie Tajowie mogą wygodnie polecieć do Phuket.

Gubernator Phuket Narong Woonciew stwierdził na koniec, że gospodarka Phuket idzie do przodu, ale jednocześnie przyznaje, że nadal nie jest tak dobra jak przed pandemią. 

   

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.