Ciało rybaka znalezione unoszące się w pobliżu lasu namorzynowego w Phuket

Phuket -

  W miniony weekend znaleziono ciało 28-letniego rybaka unoszące się w pobliżu lasu namorzynowego w dystrykcie Mueang Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o zwłokach po południu w niedzielę, 28 marca 2022 r., w pobliżu lasu namorzynowego w Soi Pracha Samakkee 9 w podokręgu Koh Kaew.

Na miejsce zdarzenia przybyli policjanci i ratownicy, a z wody wydobyto ciało mężczyzny. Na jego ciele nie znaleziono śladów walki. Policja w Phuket uważa, że ​​mężczyzna zmarł co najmniej 8 godzin przed odzyskaniem jego ciała.

Ambat Na Nakhon, inny rybak, który znalazł ciało, powiedział policji w Phuket: „Widziałem coś unoszącego się w morzu 200 metrów od brzegu. Podszedłem bliżej, zanim odkryłem męskie ciało, które wstrząsnęło mną. Następnie zadzwoniłem do władz”.

Nasączone dokumenty zostały znalezione ze zmarłym mężczyzną i zidentyfikowały go jako 28-letniego Sahasa Boonchan. Jednak policja miasta Phuket kontynuuje śledztwo, aby dokładnie ustalić, co doprowadziło do śmierci Sahasa.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.