Irański turysta zaginął po wywróceniu tratwy podczas raftingu w Phangnga

Phangnga-

Irański turysta udał się wczoraj na rafting w Phangnga, wywrócił się i zaginął, jak ujawniły dziś rano powiązanej prasie, władze.

Około 3:00 w dniu 29 marca oficer Ekachai Siri otrzymał zgłoszenie o wywróceniu się łodzi z jednym turystą zaginionym na miejscu raftingu w Ban Song Phraek, dystrykt Muang, Phangnga. Nazwisko zaginionego turysty zostało ujawnione później jako pan Bahzad Alireza Mogmadoamyar, 42-letni Irańczyk, który 24 marca zarezerwował z żoną pokój w hotelu w Phuket i miał wymeldować się 31 marca, zanim doszło do wywrócenia. Według doniesień, pięciu zagranicznych turystów i dwóch wioślarzy pływało na tratwie, gdy łódź nagle zderzyła się z dużą skałą, straciła równowagę i wpadła na fundament mostu przed przewróceniem. Noga pana Bahzada zaplątała się w linę, która utknęła między szczeliną skalną. Jednak gdy wioślarze zdołali go uwolnić, nagle został ponownie zmyty przez silny prąd i zniknął. W tej chwili zespół ratowników aktualnie go szuka, ale ostatnie doniesienia mówią, że kamizelka ratunkowa przypadkowo zsunęła się, gdy utknęła mu noga.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

 

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.