26. Tydzień Rowerowy w Phuket odbędzie się w dniach 13-15 maja

Dzielnica Thalang, Phuket-

  Minister Turystyki i Sportu zorganizował wczoraj konferencję prasową, aby omówić nadchodzący „26. Tydzień Rowerowy w Phuket”, który ma się odbyć w dniach 13-15 maja.

29 marca stowarzyszenie Phuket Bike Week Association, we współpracy z Ministerstwem Turystyki i Sportu, zorganizowało konferencję prasową na temat „Phuket Bike Week 2022 New Normal Ride Together” w Playyard Phuket, subdystrykt Mai Khao, dystrykt Thalang, Phuket . Według prezesa stowarzyszenia Wittaya Singkhala, celem imprezy było promowanie i wspieranie turystyki w Phuket na dłuższą metę poprzez przyciągnięcie „wysokiej jakości turystów” i grupy dużych rowerzystów, którzy mogliby być finansowo zdolni do przyjazdu do Phuket.„26. Tydzień Rowerowy w Phuket odbędzie się w Playyard Phuket, sub-dystrykt Mai Khao, w dzielnicy Thalang, w dniach 13-15 maja. Czeka na Ciebie wiele atrakcji, takich jak konkurs motocyklowy, wystawa amerykańskich klasycznych samochodów oraz konkurs piękności Miss Phuket Bike Week. Ponadto na imprezie wystąpi Aed Carabao, słynny tajski autor tekstów i piosenkarz country. Jednak zgodność z przepisami Covid-19 jest nadal wymagana”, powiedział Wittaya. Minister Turystyki i Sportu Phiphat Ratchakitprakarn dodał, że Tydzień Rowerowy w Phuket, poprzedzający Covid, zwykle cieszył się hojną uwagą turystów i miłośników motocykli, ale w ciągu ostatnich dwóch lat był zakazany, co spowodowało drastyczny spadek turystyki w Phuket. Dlatego mamy nadzieję, że 26. Tydzień Rowerowy w Phuket złagodzi turystykę i w mniejszym lub większym stopniu odbuduje dobre relacje i zaufanie z turystami.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/