AKTUALIZACJA – Zaginiony irański turysta znaleziony martwy w Phangnga po 19-godzinnych poszukiwaniach

Phangga –

  Irański turysta, który zaginął wczoraj podczas raftingu, został znaleziony martwy po 19-godzinnych poszukiwaniach.

Poprzednia historia KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZECZYTAĆ: Wczoraj, 29 marca, pięciu zagranicznych turystów i dwóch wioślarzy pływało tratwą, gdy łódź nagle zderzyła się z dużą skałą, straciła równowagę i wpadła na fundament mostu przed przewróceniem. Noga pana Bahzada (zaginięta) zaplątała się w linę, która utknęła między szczeliną skalną. Jednak gdy wioślarze zdołali go uwolnić, nagle został ponownie zmyty przez silny prąd i zniknął.

AKTUALIZACJA: Około godziny 10.00:30 dzisiaj, 42 marca, pan Bahzad Alireza Mogmadoamyar, 19-latek z Iranu, został znaleziony martwy w rzece po prawie XNUMX godzinach poszukiwań. Według doniesień jego ciało utknęło między skałami i gałęziami, ubrany tylko w czerwone szorty. Funkcjonariusze przenieśli jego ciało do szpitala Phangnga, aby przeprowadzić dalszą sekcję zwłok.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.