Ministerstwo Turystyki i Sportu planuje budowę nowego placu medycznego i kompleksu sportowego dla zagranicznych sportowców w Phuket

Phuket -

Tajskie Ministerstwo Turystyki i Sportu planuje budowę nowego placu medycznego i kompleksu sportowego dla zagranicznych sportowców w Phuket.
Phiphat Ratchakitprakarn, minister turystyki i sportu Tajlandii, powiedział dziś TPN, że rząd Tajlandii przeznaczył miliony bahtów na renowację obszaru w Ban Tha Chat Chai, subdystrykt Mai Khao, dystrykt Thalang w Phuket, jako placówkę medyczną. Obszar ten należy do Ministerstwa Turystyki i ma powierzchnię około 55 akrów. Celem jest przekształcenie Phuket w światowej klasy miasto turystyki zdrowotnej.
Innym projektem, jak powiedział minister, jest nowy obiekt sportowy, który również powstanie w Ban Tha Chat Chai na obszarze 94 akrów. Zgodnie z planem ministra powstanie boisko z kortem tenisowym, boiskiem do siatkówki, basenem oraz centrum kongresowym na 5,000-10,000 tys. osób.

Po zakończeniu, plac medyczny przyciągnie ludzi z całego świata, którzy otrzymają wyjątkową opiekę medyczną w Phuket, podczas gdy obiekt sportowy przyciągnie międzynarodowych sportowców, którzy będą przyjeżdżać i trenować, powiedział minister. Jednak kompleks sportowy wymaga znacznego zwiększenia budżetu i nadal nie otrzymał jeszcze przydziału.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.