Imigracja z Phuket pomogła w zeszłym miesiącu 1,800 ukraińskim i rosyjskim turystom w kwestiach związanych z podróżami

Phuket - 

Rzecznicy urzędnika imigracyjnego Phuket ujawnili, że w marcu ponad 1,800 turystów z Ukrainy i Rosji przybyło po pomoc, w większości z problemami związanymi z podróżami z powodu trwającej wojny rosyjsko-ukraińskiej.

Wczoraj inspektor imigracyjny z Phuket, Anirut Pattarawiwat, ujawnił, że 1,830 osób, w tym Ukraińców i Rosjan, dotkniętych konfliktem w Phuket, przybyło po pomoc w przedłużeniu wizy od 1 marca do 27 marca.

Ponadto funkcjonariusze stwierdzili, że współpracowali z ambasadą rosyjską i oferowali zakwaterowanie w specjalnych cenach oraz pomoc dla tych, którzy nie mogli przeprowadzić transakcji finansowych z powodu sankcji. Informacja z 27 marca ujawniła, że ​​9,725 turystów (8,545 Rosjan i 1,184 Ukraińców) zażądało pozostania na Phuket, a kolejnych przybywa.

Jednak TPN zauważa, ogólnie rosyjscy turyści, w szczególności, zrzucili się na Phuket z powodu toczącej się wojny, co można zobaczyć tutaj.

Dodatkowo od wybuchu wojny turyści z Ukrainy i Rosji utknęli w całej Tajlandii. Możesz przeczytać więcej na ten temat, klikając tutaj.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/