Krowa umiera po potrąceniu przez sedana w Phuket

FOTO: Taan Kon Kupai

Phuket -

Krowa zmarła po tym, jak została potrącona przez sedana, którego kierowca i jego młodzi pasażerowie nie odnieśli obrażeń w Phuket w poniedziałek wieczorem (4 kwietnia)th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku na Bypass Road w Rassada w dzielnicy Mueang Phuket.

Przybyli na miejsce i znaleźli na poboczu drogi uszkodzony sedan. Na poboczu znaleziono martwe cielę.

Kierowca sedana, którego nazwisko nie zostało podane przez władze, powiedział, że wraca do domu z dwójką małych dzieci.

Wzdłuż drogi szła krowa matka i cielę. Cielak natychmiast przebiegł przed sedanem. Kierowca tragicznie nie był w stanie uniknąć zderzenia z cielęciem.

Kierowca wzywa jednak właściciela krowy do wzięcia odpowiedzialności za wypadek, po tym jak złożył raport na policję miasta Phuket.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.