Funkcjonariusze Thai National Marine Interests wykonują Test and Go na zagranicznych załogach jachtów w Phuket

Phuket -

  Funkcjonariusze Thai National Marine Interests przeprowadzili testy Test & Go na zagranicznych załogach jachtów, które w poniedziałek cumowały w Ao Po w Phuket.

Poniedziałek, 4 kwietnia, lekarze z Thai National Marine Interests Centre of Phuket zbadało malezyjczyka Oceana jacht, który miał zacumować o Ao Po, Phuket. Dwie zagraniczne załogi zostały poproszone o poddanie się testom Test & Go zgodnie z obecnymi tajlandzkimi przepisami wjazdowymi, które wymagają od pasażerów i załóg jachtów, superjachtów i krążowników przejścia testów Covid-19. Według funkcjonariuszy pasażerowie byli proszeni o noszenie bransoletki z kodem QR w celu śledzenia podczas kwarantanny. Ta misja odniosła sukces w ochronie bezpieczeństwa i dobrobytu narodu, powiedział oficer Thai National Marine Interests.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

 

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.