Trzech podejrzanych o narkotyki aresztowanych w Phuket z 3 kilogramami krystalicznej metamfetaminy i 19,000 XNUMX tabletek

Phuket -

Trzech podejrzanych o narkotyki zostało aresztowanych w Phuket z ponad trzema kilogramami krystalicznej metamfetaminy i 19,000 XNUMX pigułek metamfetaminy za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

Policja prowincji Phuket ujawniła aresztowanie lokalnej prasie w poniedziałek, 4 kwietniath. Poinformowali, że aresztowali: 31-letniego Marutponga „Bank Insin”, 34-letniego Anocha „Coke” Petchngama i 27-letniego Komsana „Moo” Thongyama. Wszyscy zostali aresztowani w Chalong, w dzielnicy Mueang Phuket.

Odebrano im 3,092.4 grama krystalicznej metamfetaminy i 19,410 pigułek metamfetaminy.

Zostali zabrani na posterunek policji w Chalong, gdzie zostali oskarżeni o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży. Wszyscy podobno przyznali się do oskarżenia.

Wszystkie skonfiskowane narkotyki zostały dostarczone podejrzanym paczkami. Policja kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć więcej członków sieci narkotykowej i tych, którzy wysłali nielegalne przedmioty.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.