Poszukiwani podejrzani w Phuket, rzekomo zamieszani w hazard online, aresztowani za miliony bahtów w gotówce i nieruchomościach

Phuket -

Dwóch poszukiwanych podejrzanych w Phuket, którzy byli rzekomo zamieszani w hazard online, zostało aresztowanych z ponad trzema milionami bahtów w gotówce i skonfiskowano nieruchomości o wartości milionów bahtów.

Komendant Policji Regionu 8 generał porucznik Amphon Buarapphon ujawnił dziś aresztowanie lokalnej prasie (6 kwietnia).th).

Aresztowali dwóch podejrzanych z Phuket, jednego, którego zidentyfikowano jako pana Nirawita Jantaphoona z Chiang Rai. Został aresztowany w Chiang Mai i pan Somsak Chengthong z Prachuap Khiri Khan, który został aresztowany w Prachuap Khiri Khan.

Odebrano im ponad trzy miliony bahtów w gotówce i miliony bahtów mienia. Obaj zostali oskarżeni o nielegalne prowadzenie hazardu online.

Generał porucznik Amphon powiedział dziennikarzom Phuket Express: „Obaj podejrzani byli zaangażowani w hazard online. Hazard online doprowadził do wielu przestępstw w Phuket i Tajlandii, takich jak wyrywanie złota i kradzież. Kontynuujemy naszą misję rozprawienia się z hazardem online i przestępstwami”.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.