Bezdomna kobieta otrzymała wsparcie po tym, jak znaleziono ją śpiącą pod prywatnym samochodem w Patong

Patong –

  Bezdomna kobieta została uratowana i otrzyma wsparcie społeczne po tym, jak dziś rano zasnęła pod ciężarówką pickupa w Patong (8 kwietniath).

Policja w Patong została powiadomiona przez zaskoczonego właściciela pojazdu, kobiety po pięćdziesiątce, leżącej pod ciężarówką w domu przy Phra Baramee Road w Patong, w dzielnicy Kathu. Na szczęście właściciel pojazdu zobaczył kobietę przed uruchomieniem pojazdu dziś rano około godziny 8:00

Policja Patong przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć zaparkowaną srebrną furgonetkę przed prywatnym domem w pobliżu świątyni Suwan Khiri Wong.

Policja poprosiła kobietę, aby wyszła spod furgonetki, ale kobieta początkowo odmówiła. Minęło około pół godziny, zanim kobieta zgodziła się wyczołgać spod pojazdu.

Kobieta, której nazwisko zostało zatajone przez politykę redakcyjną, powiedziała policji, że ma 55 lat. Stwierdziła, że ​​jest bezdomna i nie ma dokąd pójść ani gdzie się zatrzymać, więc zdecydowała się spać pod pickupem w prywatnym domu.

Została zabrana na posterunek policji w Patong, podczas gdy policja kontaktuje się z odpowiednimi urzędami pomocy społecznej, aby jej pomóc.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.