Kobieta z Phuket próbuje wspiąć się na szczyt Himalajów o wysokości 6,419 m, aby zebrać fundusze na bezdomne zwierzęta?

Wszystkie zebrane fundusze zostaną przeznaczone na pomoc ulicznym zwierzętom.

Mieszkanka Phuket i pracownik Soi Dog Foundation, Yanisa Kingmala-Beven, spróbuje w kwietniu wspiąć się na 6,419-metrowy szczyt Mt.Chulu West w Himalajach Annapurna, aby zebrać pieniądze na rzecz organizacji non-profit zajmującej się dobrostanem zwierząt.

Yanisa z psem ratowniczym Gi podczas treningu na wzgórzach Phuket.
Yanisa i Rohun będą wędrować przez 24 dni w Himalajach.

51-letnia Yanisa, koordynatorka wolontariatu w Soi Dog's Phuket Sanctuary od 2018 roku, ma nadzieję, że wraz ze swoim 65-letnim mężem Rohunem podejmie wyzwanie, aby promować świadomość chorych, porzuconych i bezdomnych psów i kotów z ulicy w Tajlandii oraz pomóc w podnoszeniu witalności fundusze na cele charytatywne. 21-dniowa wędrówka i wyzwanie zdobycia 6,000-metrowego szczytu Himalajów są znaczące, biorąc pod uwagę ekstremalną wysokość i poważne ryzyko. Próba szczytu polega na pokonaniu niebezpiecznie stromego i wąskiego, pokrytego śniegiem grzbietu, ze spadkiem tysięcy stóp po obu stronach.„Jestem bardzo zaniepokojony wyprawą i jeśli będę mógł, postaram się wejść na szczyt” – mówi Yanisa. „Mam nadzieję, że ludzie w Phuket i całej Tajlandii, a zwłaszcza miłośnicy zwierząt, będą śledzić nas na naszej stronie poświęconej zbiórce funduszy na Facebooku, ponieważ zdobędziemy jak najwięcej pieniędzy”.

Trekking rozpocznie się 27 kwietnia z Katmandu w Nepalu i zakończy około 20 maja, w zależności od warunków pogodowych na wysokości.

Aby wesprzeć wspinaczkę i zwierzęta, które skorzystają z zebranych funduszy, zasponsoruj Yanisę i Rohuna na jednym z tych linków do darowizn;
Facebook - https://www.facebook.com/donate/353756103334374/353761036667214
Witryna Soi Dog - https://links.soidog.org/MountainClimbChallenge

Dodatkowe informacje;
Nazwa strony na Facebooku: Zbiórka funduszy Rohuna i Yanisy dla Fundacji Soi Dog
Kontakt: Rohun Beven / [email chroniony] /M: 096 654 7925

Poprzedni to komunikat prasowy opublikowany za pełną zgodą i autoryzacją organizacji wymienionych w materiałach PR i mediach TPN. Oświadczenia, przemyślenia i opinie organizacji biorącej udział w komunikacie prasowym są całkowicie ich własnymi i niekoniecznie muszą odzwierciedlać wypowiedzi mediów TPN i jej pracowników.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.