Phuket spodziewa się wygenerować 3 miliardy bahtów przychodów z turystyki podczas Songkran, mówi rzecznik rządu

Phuket - 

  Rzecznik rządu Tajlandii oszacował, że ponad 3 miliardy bahtów przychodu popłynie do Phuket z turystyki podczas Songkran, co widać po rosnącym obłożeniu.

Pan Thanakorn Wangboonkongchana, rzecznik rządu, ujawnił dziś, 12 kwietnia, że ​​odkąd premier Prayut Chan-o-cha uruchomił projekt Phuket Sandbox 1 lipca, łączna liczba turystów, którzy przeszli przez ten projekt, wynosi 445,801 8 osób. z XNUMX kwietnia.

A podczas Songkran/Water Festival w dniach 13-17 kwietnia obłożenie w Phuket wzrosło o 44.46% dla dostępnych 70,000 60 pokoi. Co więcej, przewiduje się, że obłożenie przekroczy 2.49%, ponieważ większość turystów z Tajlandii woli rezerwacje last minute ze średnim pobytem 3,241.26 nocy. Według Urzędu Turystyki Tajlandii wygeneruje to łącznie 188,245 miliarda bahtów od XNUMX XNUMX turystów z Tajlandii i zagranicy. Pan Thanakorn powiedział, że Phuket zorganizuje również ekskluzywny Festiwal Wody pod hasłem „Rzeka i czyste niebo” w dniach 11-12 kwietnia na trawniku wokół skrzyżowania Chartered, Muzeum Peranakan Phuket i Komisariatu Policji Talat Yai Derm, aby promować Phuket turystyka podczas Songkran.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Obraz po treści postu
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.