Phuket organizuje ekskluzywny Water Festival 2022 pod koncepcją Songkran w subtelnych i tradycyjnych aspektach

Phuket -  

  Ceremonia otwarcia ekskluzywnego festiwalu wody w Phuket odbyła się wczoraj z zamiarem zaprezentowania Songkran w jego prawdziwym, tradycyjnym aspekcie.

Wczoraj, 11 kwietnia, zastępca gubernatora Phuket, pan Phichet Panaphong, przewodniczył ceremonii otwarcia Water Festival 2022, która odbyła się wspólnie w imieniu gminy Phuket, Pracharath Rak Samakkee Social Enterprise i Thai Beverage Public Company Limited. Intencją tego wydarzenia było zaprezentowanie Songkran w jego porywającej, tradycyjnej perspektywie międzynarodowym turystom.Profesjonalni fotografowie i zwykli ludzie zostali zaproszeni do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Odkryj Phuket” podczas tego wydarzenia. Co więcej, wewnątrz wieży zegarowej i Muzeum Peranakannitat ustawiono kilka kabin, aby zaprezentować prace uczniów dla uczestników, którzy byli zainteresowani poznaniem innej strony Songkran.Wczoraj w wydarzeniu uczestniczyła również Pani Manita Duangkham Farmer, Miss Tajlandii 2022 wraz z kilkoma innymi Tajami i obcokrajowcami. Wydarzenie było dużym sukcesem w przyciąganiu turystów i generowaniu dochodów dla mieszkańców w okolicy.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.