Pożar niszczy dom w Patong i alarmuje okolicznych mieszkańców

Patong –

Pożar całkowicie zniszczył dom w Patong przed północą w ostatni weekend (10 kwietnia)th) alarmując wielu mieszkańców. Nie zgłoszono jednak żadnych obrażeń.

Policja Patong została powiadomiona o pożarze w niedzielę wieczorem o 11:45 w domu przy Soi Phra Baramee Road w Patong, w dystrykcie Kathu.

Strażacy przybyli do domu z wozami strażackimi i stwierdzili, że dwupiętrowy drewniany dom był mocno płonący. Kontrola pożaru zajęła strażakom ponad 40 minut.

Właścicielka domu, pani Pintira Jampasit, lat 50, powiedziała dziennikarzom The Phuket Express: „Mieszkam sama w domu. Odpoczywałem w domu, kiedy poczułem, że coś się pali. Odkryłem, że w mojej rezydencji szalał nieznany pożar. Wybiegłem z domu i wezwałem pomoc. Mój dom był całkowicie zniszczony. Koszt odszkodowań jest szacowany. ”

Na tym etapie policja Patong uważa, że ​​pożar został spowodowany zwarciem elektrycznym. Jednak policja kryminalistyczna w Phuket kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru.

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.