Firma Thai Transport Company twierdzi, że jest gotowa na oczekiwany masowy powrót ludzi do Bangkoku po Songkran

FOTO: Wiadomości Siambusiness

Krajowy –

  Firma Transportowa z Tajlandii przygotowuje pojazdy do zbliżających się podróży powrotnych do Bangkoku, informując, że 70,000 osób wróciło do swoich rodzinnych prowincji na tajlandzki festiwal noworoczny Songkran, który odbędzie się 12 kwietnia.   

Wczoraj, 13 kwietnia, Pan Sanlak Panwattanalikit, Dyrektor Zarządzający Transport Company Limited, ujawnił prawie Do tej pory z ich usług transportowych skorzystało 70,327 3,031 osób, z odnotowanymi 42,769 wyjazdami z Bangkoku (około 2,888 27,558 pasażerów) i XNUMX XNUMX wyjazdami do Bangkoku (około XNUMX XNUMX osób). Powiedział również, że nadal będą w pogotowiu pojazdy dla tych, którzy chcą podróżować do prowincji w pobliżu Bangkoku, takich jak Nakhon Ratchasima, Kanchanaburi, Saraburi i Chonburi.           

16-18 kwietnia Pan Sanlak spodziewał się, że dziennie przyjmie średnio 38,000 XNUMX pasażerów, więc firma przygotowuje obecnie swoje pojazdy do przyjmowania pasażerów. Pasażerów zachęca się do wcześniejszej rezerwacji biletu za pośrednictwem Wniosek o e-bilet i stronie internetowej Transport Company Limited w celu zachowania dystansu społecznego. Wszelkie pytania można kierować pod numer 1490 (24 godziny).

Aby zachować zgodność z prewencyjnym rozporządzeniem Covid-19, wszyscy kierowcy przejdą szybkie testy Covid-19, a także testy na obecność narkotyków i alkoholu. 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach, a od dziesięciu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany w okolicy i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dziesięciu lat. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/