Sześć osób aresztowanych z 2,084 tabletkami metamfetaminy, czterema pistoletami i kulami w Phuket podczas Songkran

Phuket -

Sześciu podejrzanych zostało aresztowanych z 2,084 tabletkami metamfetaminy, czterema pistoletami i kulami w Phuket podczas świąt Songkran.

Policja prowincji Phuket donosi, że aresztowała sześciu podejrzanych w oddzielnych sprawach, które:

  1. Anan „Loa”, 31 lat z Phuket, został aresztowany w chacie w Soi Raya Sakun w podokręgu Thepkasattri w Thalang. Zabrano mu 1,010 kryształowych pigułek metamfetaminy, ręcznie robiony pistolet i 3 kule. Został zabrany na posterunek policji w Thalang, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.
  2. 20-letni Patawee 'Kit' z Phuket został aresztowany w Soi Raya Sakun w podokręgu Thepkasattri w Thalang. Zabrano mu 8 tabletek metamfetaminy, ręcznie robiony pistolet i kule. Został zabrany na posterunek policji w Thalang, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 oraz nielegalne posiadanie broni i amunicji.

3. Anusit „Loa”, 37 lat z Phuket, został aresztowany w Soi Raya Sakun w podokręgu Thepkasattri w Thalang. Odebrano mu ręcznie robiony pistolet i kule. Został zabrany na posterunek policji w Thalang, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie broni i amunicji.

4. Sathon 'Pek', lat 32 z Phuket, został aresztowany w domu w podokręgu Thepkasattri w Thalang. Odebrano mu ręcznie robiony pistolet i kule. Został zabrany na posterunek policji w Thalang, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz noszenie broni w miejscach publicznych bez zezwolenia.

5. Pikun 'Kung', 38, z Sakon Nakhom, został aresztowany w wynajmowanym pokoju w Soi Khun Don Sakun w podokręgu Thepkasattri w Thalang. Odebrano jej dziewięć pigułek metamfetaminy. Została zabrana na posterunek policji w Thalang, gdzie oskarżono ją o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1.

  1. 60-letni Prajong 'Jong' z Phuket został aresztowany w wynajętym pokoju w Soi Khun Don Sakun w podokręgu Thepkasattri w Thalang. Odebrano jej 15 tabletek metamfetaminy. Została zabrana na posterunek policji w Thalang, gdzie oskarżono ją o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.