Trener pływania rzekomo zaangażowany w handel drobnymi usługami seksualnymi dla swojego 78-letniego zagranicznego ojczyma aresztowanego w Phuket

Phuket -

Policja Thalang aresztowała 32-letniego trenera pływania za rzekome nakłanianie nieletnich do wykorzystywania seksualnego ze swoim ojczymem z zagranicy.

Wczoraj, 17 kwietnia, generał porucznik Surachet Hakpal i inni urzędnicy przesłuchali 32-letnią Nikki (pseudonim), która była na podstawie nakazu aresztowania wydanego przez sąd w Phuket za rzekome nielegalne uczestnictwo i handel ludźmi nieletnimi dziećmi w celach seksualnych. zajęcia. Został schwytany w swoim domu w dystrykcie Khok Kloi, dystryktu Takua Thung, Phang Nga i czekał na dalsze postępowanie sądowe w Posterunek policji w Thalang.

Według oficera Suracheta, bardziej znanego pod pseudonimem Big Joke, Nikki była pasierbem Johna Davida Rossa Younga, 78-letniego emigranta, który przez 10 lat mieszkał w subdystrykcie Pa Khlok, Thalang, Phuket. Był byłym operatorem nieruchomości, który przeniósł się do Phuket, aby kontynuować swoją działalność polegającą na sprzedaży i kupnie gruntów i willi z basenem w 2012 roku, ale obecnie już nie pracował. John miał dwóch synów z żoną (zmarłą), ale obecnie mieszkali w Nowej Zelandii, więc mieszkał sam w swoim domu w Phuket.

Funkcjonariusz Surachet twierdził, że policja była nakłaniana przez zaniepokojonych obywateli w związku z nieprzyzwoitymi działaniami dzieci, które były powiązane z Johnem od 2020 roku, ale kiedy przybyli do zbadania, mieszkańcy wioski odmówili współpracy, ponieważ John często działał jako darczyńca, który regularnie zapewniał im pomoc finansową.

On 15 marca Freedom International Foundation towarzyszyła Wassanie (nazwisko zatajone), matce 13-letniego Chita, w komisariacie policji, aby złożyć raport przeciwko Johnowi za uprowadzenie dziecka w celu popełnienia nieprzyzwoitych działań, co doprowadziło do jego aresztowania 18 marca.

Początkowo rzekomo dziesięcioro dzieci było zamieszanych w tę sprawę, z czego ośmioro było molestowanych seksualnie, a dwoje było tylko świadkami tego czynu. Big Joke stwierdził również, że prawdopodobnie w grę wchodzi jeszcze pięcioro dzieci. Chit, chłopiec, potwierdził, że Nikki oszukała go, by ćwiczył pływanie na basenie w rezydencji Johna około 2.30:14 XNUMX kwietnia i został napastowany seksualnie.

Policja powiedziała, że ​​miała nagranie z kamery bezpieczeństwa tego incydentu. Obaj podejrzani pozostają w areszcie.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.