Phuket ogłasza cztery zgony z dwudziestoma ośmioma obrażeniami w kampanii wypadków drogowych „Songkran” Seven Days of Danger

Phuket -

  Phuket ogłosił w sumie cztery zgony z dwudziestoma ośmioma obrażeniami i 32 wypadkami w ciągu siedmiu dni (od 11 kwietnia do 17 kwietnia) kampanii „Songkran” Siedem dni niebezpieczeństwa w 2022 r.

Biuro Phuket PR wczoraj (18 kwietniath) opublikowała szczegóły siódmego dnia (17 kwietnia) ostatniego dnia kampanii dotyczącej wypadków drogowych „Songkran's Seven Days of Danger”.

W sumie w ciągu siedmiu dni (od 11 kwietnia do 17 kwietnia) Siedmiu Dni Niebezpieczeństwa w Phuket doszło do 32 wypadków, 4 zgonów (4 mężczyzn) i 28 obrażeń (20 mężczyzn, 8 kobiet).

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.