Dwie osoby nie żyją po zderzeniu bocznym motocykla z motocyklem podczas zawracania w Phuket

Phuket-

  Dwóch kierowców zginęło po tym, jak tego ranka (19 kwietnia) motocykl zderzył się z motocyklem podczas zawracania w Phuket.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku o godzinie 10:00 podczas zawracania w dzielnicy Paklok w dystrykcie Thalang.

Policja, służby ratunkowe i reporterzy The Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć mocno uszkodzony motocykl leżący na drodze. Kierowca, pan Somchock Chaidam, lat 50, który był nieprzytomny, leżał twarzą w dół na drodze. Później został uznany za zmarłego przez ratowników, zanim mógł zostać zabrany do pobliskiego szpitala.

W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony wózek boczny motocykla. Kierowca, Pan Sangthong Karuna, lat 74, został znaleziony nieprzytomny. Został przewieziony do lokalnego szpitala, gdzie po przybyciu został uznany za zmarłego.

Porucznik Pongpipat Kamchumpu z policji Thalang powiedział mediom TPN: „Nagrania z monitoringu w pobliżu pokazują, że motocykl jechał prosto. Kierowca motocykla z bocznym wózkiem przed kolizją zawracał powoli przed motocyklem”.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.