Phuket zorganizuje Football Beach, Wood Ball Thailand Championship i imprezy piłkarskie, aby zwiększyć turystykę

Phuket -

  Według szefa okręgu Football Beach, mistrzostwa Tajlandii Wood Ball i Soccer Futsal odbędą się w Phuket w tym i przyszłym miesiącu.

Szef dystryktu Kathu, pan Siwat Rawangkun, zaprasza Tajów i obcokrajowców do udziału w trzech mistrzostwach sportowych w dystrykcie Kathu, którymi są:

  1. Wood Ball Thailand Championship: mężczyźni/kobiety w wieku powyżej 60 lat odbędą się jutro 22 kwietniand do kwietnia 24th, od 8:00 do 5:00 na boisku piłkarskim przed Urzędem Okręgowym Kathu oraz na boisku piłkarskim przed Patong Beach.
  2. Phuket Soccer Beach odbędzie się 29 kwietniath na maj 1st na plaży Patong.
  3. Piłka nożna Futsal odbędzie się 7 majath na maj 9th na polu na plaży Patong przed Bangla Road w Patong.

Szef dystryktu Kathu, pan Siwat, powiedział dziennikarzom The Phuket Express: „Te gry sportowe mają na celu zwiększenie lokalnej turystyki w Patong i Phuket, a także wspieranie turystyki Andamańskiej, aby w przyszłości stała się centrum turystyki lądowej i morskiej”.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.