Jacht zapala się przed wywróceniem się na molo w Phuket – WIDEO

Phuket -

Jacht zapalił się przed wywróceniem się na molo w dzielnicy Thalang tego popołudnia (23 kwietnia)rd).

Oficerowie z Departamentu Morskiego Phuket zostali powiadomieni o pożarze jachtu o godzinie 1:00 na molo w podokręgu Mai Khao.

Przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że jacht na morzu w pobliżu molo był mocno płonący. Nikogo nie znaleziono na jachcie i po dłuższym czasie pożar został ostatecznie opanowany. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Jacht został mocno uszkodzony przez pożar przed wywróceniem się, a jego fragmenty nadal były widoczne nad wodą. Inne jachty na molo zostały przeniesione podczas pożaru w obawie, że pożar może rozprzestrzenić się na inne pojazdy morskie.

Do otaczania wody wokół zatopionego jachtu używa się sprzętu prewencyjnego, aby zapobiec wyciekom oleju. Jednak na tym etapie nie stwierdzono wycieków oleju.

Policja kryminalistyczna w Phuket kontynuuje dochodzenie w celu znalezienia przyczyny pożaru. W czasie prasy nadal próbowali zlokalizować właściciela i zidentyfikować przyczynę pożaru.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.