Pożar uszkodził dom w Phuket dziś rano, alarmując lokalnych mieszkańców

Phuket -

Pożar poważnie uszkodził dom w dzielnicy Mueang Phuket wczesnym rankiem (25 kwietniath).

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze przez zdenerwowanych okolicznych mieszkańców o godzinie 1:30 w domu na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Wichit.

Strażacy z dwoma wozami strażackimi i reporterzy z Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i odkryli, że ogień już mocno płonął. Tłum okolicznych mieszkańców stał na zewnątrz, obserwując płomienie.

Opanowanie ognia zajęło około pół godziny. Nie zgłoszono żadnych obrażeń. Przyczyna pożaru jest nadal badana, a mieszkańcy domu nie byli od razu dostępni, aby porozmawiać z prasą.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.