Pracownicy hotelu Phuket zbierają się, aby wspierać właściciela hotelu po zamknięciu hotelu na 15 dni za naruszenie prawnych godzin zamknięcia

Patong –

Ponad sto Pracownicy hotelu Phuket zebrali się w Patong Bay Hill Resort Hotel w Patong, Phuket, aby wesprzeć właściciela hotelu, Preechawut (Prab) Keesin, po tym, jak doniesiono, że hotel naruszył prawne godziny zamknięcia i został zmuszony do zamknięcia na 15 dni.

Około 03.30:24 wczoraj, 15 kwietnia, pracownicy hotelu Patong Bay Hill Resort Hotel zebrali się, by wesprzeć Praba, właściciela hotelu i byłego prezesa Patong Development Foundation, po tym, jak słynny tajlandzki prawnik, Sittra Biaengkerd, ujawnił naruszenie prawa do zamknięcia hotelu razy, co spowodowało 22-dniowe wyłączenie od 6 kwietnia do XNUMX maja.


Prap musiał jednak pozdrowić pracowników przez wideorozmowę, ponieważ był w Bangkoku na spotkanie z komisją turystyczną, chociaż wyraził wdzięczność za wsparcie i obiecał kontynuować walkę o swoje rodzinne miasto w Patong.

Weerawit Krueasombat, prezes Patong Entertainment Venue Operators, powiedział mediom TPN, że pracownicy i on zebrali się, by wesprzeć Parp po tym, jak prawnik oskarżył go o naruszenie prawnych godzin zamknięcia, obecnie 11:00, a od 1 maja do północy.

Parp przyznał się do oskarżeń w prasie, ale także błagał opinię publiczną o zrozumienie, że przez ponad 20 lat składali petycje o legalne wydłużenie godzin otwarcia w celu dostosowania do zachowań zagranicznych turystów i do dziś się to nie udało.


Weerawit kontynuował, że rząd powinien wydłużyć czas zamknięcia do godziny 04.00:10.00, ponieważ większość turystów zwykle wychodziła z miejsca zakwaterowania około godziny XNUMX:XNUMX. Powiedział również, że nie tylko lokale rozrywkowe w Phuket były otwierane po legalnych czasach, ale także w innych częściach Tajlandii. Zapytał, dlaczego krytykowano tylko te w Phuket i czy to zrujnowałoby turystykę, czy nie.
Weerawit oświadczył jednak, że będzie nadal składał władzom pismo z petycją w celu ponownego wydłużenia godzin otwarcia, w przeciwnym razie sytuacja będzie się powtarzać.
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.