Kierowca zabrany do szpitala na test alkoholowy po tym, jak uderzył swoją furgonetką w słup energetyczny w Phuket Town

FOTO: taan.KonKupai

Talad Yai, miasto Phuket –

Kierowca, który nie odniósł obrażeń, został przewieziony do szpitala na badanie krwi na obecność alkoholu po tym, jak po północy (26 kwietnia) rozbił swoją ciężarówkę w słup energetyczny w mieście Phuket.th).

Ratownicy zostali powiadomieni o wypadku o godzinie 0:25 na Thepkasattri Road w dzielnicy Talad Yai w mieście Phuket.

Ochotniczy ratownicy Thep 01 Kusoldharm przybyli na miejsce zdarzenia przed szkołą Wittayalai w Phuket, gdzie uszkodzona czarna furgonetka uderzyła w słup energetyczny na poboczu drogi.

FOTO: taan.KonKupai

Kierowca i pasażerka nie odnieśli obrażeń. Policja miasta Phuket pojawiła się później na miejscu zdarzenia. Kierowca, którego nazwiska nie podała policja, został przewieziony do szpitala z policją na badanie krwi na obecność alkoholu. Dochodzenie będzie następnie kontynuowane pod kątem dalszych potencjalnych działań prawnych.

FOTO: taan.KonKupai
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.