Funkcjonariusz policji drogowej w Patong niesie rannego mężczyznę na plecach w bezpieczne miejsce po wypadku motocyklowym na Patong Hill, incydent staje się wirusowy

Patong, Phuket –

Młody funkcjonariusz policji drogowej w Patong niósł ranną osobę na plecach, przenosząc ranną osobę z miejsca wypadku na Patong Hill, na którym podobno mokra droga spowodowała tego ranka, że ​​około dziesięciu motocykli spadło ze wzgórza (26 kwietnia).th).

Akt ten stał się później wirusowy w mediach społecznościowych, zdobywając znaczące pochwały, gdy inni kierowcy w pobliżu nagrali incydent.

Około 9:30 rano na Patong Hill, po wczesnej burzy, około dziesięciu motocykli podobno spadło z drogi. Jedna osoba poszkodowana, której tożsamość została zatajona na ich wniosek, nie była w stanie usunąć się z miejsca wypadku.

Następnie młody funkcjonariusz policji drogowej podniósł ranną osobę na plecy, po czym przeszedł około 200 metrów od miejsca zdarzenia w bezpieczne miejsce. Z powodu wypadku ruch uliczny został zahamowany wiele kilometrów na wzgórzu Patong.

Funkcjonariusz policji został później zidentyfikowany jako sierżant Tinnakorn Sawangsangsai z policji drogowej Patong, na zdjęciu powyżej. Sierżant Major Tinnakorn był w drodze do pracy na posterunku policji w Patong. W chwili wypadku nie był na służbie. Zatrzymał się na miejscu, aby najpierw pomóc poszkodowanej osobie, zanim udał się do pracy.

Tymczasem policja drogowa Patong asystowała przy wsparciu drogowym. Mniej więcej godzinę później ruch uliczny wrócił do normy. Incydent spotkał się z szerokim uznaniem w mediach społecznościowych w tajskich mediach, a wielu internautów chwaliło funkcjonariusza za przewiezienie rannego kierowcy w bezpieczne miejsce.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.