Minister Turystyki i Sportu odwiedza Phuket, aby omówić uczynienie z Phuket „wysokiej wartości” miejscem turystycznym dla wysokiej jakości turystów

Phuket —

Minister Turystyki i Sportu odwiedził Phuket, aby wystawić Global GBAC Star i wspólnie z władzami opracować strategię, która ma na celu przekształcenie Phuket w wysokiej jakości cel turystyczny dla wysokiej jakości turystów. 

Dzisiaj, 28 kwietnia, w hotelu Novotel Phuket City Phokeethra, Pan Pipat Ratchakitprakarn, Minister Turystyki i Sportu, przewodniczył ceremonii wręczenia GBAC Star lub Global Biorisk Advisory Star przedstawicielom Phuket i wygłosił przemówienie na temat przekształcenia Phuket w szczyt -wartościowy cel turystyczny. W dzisiejszej ceremonii uczestniczyli również gubernator Phuket Narong Vunziew oraz Nuansamorn Unhaprateep, wykładowca na Wydziale Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Prince of Songkla. 

Pani Nuansamorn stwierdziła, że ​​jej uniwersytet przeprowadził projekt mający na celu zastosowanie międzynarodowych standardów sanitarnych w branży turystycznej w celu zwiększenia bezpieczeństwa higienicznego dla wszystkich odwiedzających. Powiedziała, że GBAC Star została założona w Ameryce przez ISSA – Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Czyszczącego Certyfikat ten otrzymało ponad 1,600 podmiotów lub instytucji z branży turystycznej na całym świecie.    

 

Pan Narong powiedział w imieniu mieszkańców Phuket, że jest wdzięczny za dzisiejszą wizytę ministra i jego stałe wsparcie podczas Covid-19. Higiena była bardzo ważna dla odwiedzających, a Phuket odniósłby duże korzyści z tego projektu, ponieważ zyskałby dużą reputację i stałby się bardziej ustandaryzowany na arenie międzynarodowej, podsumował Narong. 

Minister, pan Pipat, powiedział o przekształceniu Phuket w wysokiej jakości cel turystyczny, że GBAC Star pomoże Phuket w konkurowaniu z innymi narodami. Powiedział również, że Ministerstwo Turystyki i Sportu koncentruje się na pięciu czynnikach turystycznych, aby Phuket stał się atrakcyjnym miejscem turystycznym, w tym turystyce wellness, turystyce biznesowej, turystyce plażowej i morskiej, ekoturystyce i turystyce kulturowej. To, jak podsumował minister, przyciągnęłoby „wysokiej jakości turystów” o wysokim potencjale wydatków w dłuższej perspektywie.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.