36-letni mężczyzna aresztowany w Thalang w Phuket z 5.49 kilogramami krystalicznej metamfetaminy, ecstasy, 40,000 XNUMX pigułek metamfetaminy, pistoletem i kulami

Phuket -

  Policja z Phuket została aresztowana w Phuket z ponad pięcioma kilogramami krystalicznej metamfetaminy, 70 pigułkami ecstasy i ponad 40,000 XNUMX pigułek metamfetaminy, pistoletem i kulami w czwartkowe popołudnie.

Policja Thalang ujawniła aresztowanie lokalnej prasie w Phuket w czwartek (28 kwietnia)th). W tym tygodniu dokonali nalotu na dwa domy w dzielnicy Srisoonthorn w dystrykcie Thalang, po czym aresztowali głównego podejrzanego, 36-letniego Worakorna „J” Pisarna, z Thalang, na parkingu dla centrum handlowego w dzielnicy Chalong, Mueang Dzielnica Phuket.

Zabrano mu ręcznie robiony pistolet, 23 kule, 70 tabletek ecstasy, 5.49 kilograma kryształowej metamfetaminy i 40,400 XNUMX tabletek metamfetaminy.

Worakorn został zabrany na posterunek policji w Thalang, gdzie został oskarżony o nielegalne posiadanie narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży i nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

To następuje po innym główna seria aresztowań narkotykowych w Phuket na początku tego tygodnia, o której możesz przeczytać, klikając TUTAJ.

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.