Kierowca zostanie ukarany grzywną w wysokości do 500 Bahtów za zablokowanie karetki pogotowia w Phuket po tym, jak wideo stało się wirusowe

Phuket -

Kierowca sedana ma zostać ukarany grzywną w wysokości do 500 bahtów za to, że w czwartek nie poruszał się po karetkę, która przewoziła rannego do szpitala z głośnymi syrenami ostrzegawczymi na drodze w Phuket.

Nagranie wideo z dashcam zostało opublikowane (czwartek, 28 kwietniath) na osobistym Facebooku kierowcy karetki pogotowia z Kusoldharm Rescue Foundation w Phuket City, który stał się popularny w mediach społecznościowych. Czarny sedan, który jechał Yaowarad Road w Phuket Town, odmówił ruszenia, gdy karetka była za nimi z głośną syreną ostrzegawczą, nawet pozornie próbując utrzymać karetkę w dwóch punktach, skręcając przed nimi i zatrzymując ich przed przejechaniem .

Film znajduje się poniżej, a następnie więcej o historii.

Wczoraj (29 kwietnia)th), komisariat policji miasta Phuket donosi, że zidentyfikował kierowcę sedana, który jest wzywany na spotkanie z policją miasta Phuket. Kierowca zostanie ukarany grzywną do 500 bahtów za blokowanie pojazdów uprzywilejowanych. Nazwisko kierowcy nie zostało ujawnione przez policję z Phuket, powołując się na toczące się śledztwo.

Reakcja na grzywnę, około piętnastu dolarów w USA, była w większości negatywna, a wielu twierdziło, że grzywna powinna być znacznie wyższa. Jednak policja miasta Phuket zauważyła, że ​​grzywnę dyktuje standardowe prawo, a nie sąd opinii publicznej, który domaga się maksymalnie 500 bahtów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na podróż do Tajlandii? Możemy pomóc!

Śledź nas na Facebook, Twitter, wiadomości Google, Instagram, Tiktok, youtube, Pinterest, Flipboardlub Tumblr

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Lub, dołącz do nas na Telegramie, aby łamać alerty!

Dołącz do dyskusji w naszej grupie na Facebooku https://www.facebook.com/groups/438849630140035/lub w komentarzach poniżej.

Chcesz zareklamować się u nas lub zapytać o promocję swojej firmy, wydarzenia, organizacji charytatywnej lub wydarzenia sportowego? Napisz do nas na [email chroniony]

Masz ogólną wskazówkę dotyczącą wiadomości, komunikat prasowy, pytanie, komentarz itp.? Nie interesują nas propozycje SEO. Napisz do nas na [email chroniony]

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.