Phuket przedłuży godziny picia w „restauracjach” do północy od pierwszego maja?

Phuket-

Phuket oficjalnie zatwierdził przedłużenie godzin picia w „restauracjach” do północy od 1 majast, 2022.

Po pierwsze, jako odniesienie:

Tajski rząd anuluje Test and Go i ułatwia legalne godziny picia.

Wczoraj (29 kwietnia)th), rozkaz wydał gubernator Phuket Narong Woonciew. „Restauracje” będą mogły serwować napoje alkoholowe do północy od 1 maja br.st, 2022.

Phuket Express zauważył, że wcześniej „restauracje” mogły serwować alkohol do 11:00. Godziny picia wydłużą się teraz o jeszcze jedną godzinę.

Jednak miejsca rozrywki, w tym bary, puby, kluby nocne, gogo, salony karaoke i inne podobne firmy, pozostają prawnie zamknięte. Tylko zmodyfikowane, przekształcone restauracje z odpowiednimi certyfikatami, które są zatwierdzone przez władze, mogą legalnie działać, chociaż w praktyce egzekwowanie przepisów może się różnić.

Goong jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu agencji informacyjnych w Tajlandii, a od trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się głównie w lokalnych wiadomościach dotyczących Phuket, Pattaya i Chonburi, z naciskiem na tłumaczenie z języka tajskiego na angielski i pośredniczenie między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów między tymi trzema.