Odbiór przewraca się w Surat Thani, policja bada i znajduje 220 kilogramów metamfetaminy

Surat Thani —

Policja Tha Chana sprawdziła przewrócony pickup w Surat Thani i znalazła 220 kilogramów metamfetaminy o wartości 220 milionów bahtów. Kierowca podobno uciekł z miejsca zdarzenia. 

Około 6.15 w czwartek, 28 kwietnia, nadinspektor z komisariatu policji w Tha Chana, Chutipon Khemanuwong, został powiadomiony o wypadku samochodowym na ulicy 41, w dystrykcie Khanthuli, dystrykt Tha Chana, Surat Thani i przydzielono mu pol. podporucznik Jaturong Suksrimuang do zbadania miejsca zdarzenia.

Tam policja znalazła przewróconego pickupa z ogrodzonym łóżkiem pełnym kapusty, podczas gdy kierowca był nieobecny na miejscu zdarzenia. Jednak naoczny świadek wyjawił policji, że widział kierowcę i jednego pasażera pospiesznie jadących autostopem z niezidentyfikowanej ciężarówki i natychmiast uciekł. Naoczny świadek powiedział również, że podejrzani podejrzanie ukrywali coś, co uważał za nielegalne substancje.

Po zeznaniu świadka policja Tha Chana wezwała posiłki i przeszukała furgonetkę, w której pod kapustą znaleziono 9 płócien pełnych metamfetaminy. Leki były zamknięte w plastikowej torbie z napisem „GUANYIN WANG” i ważyły ​​około 220 kilogramów. Policja powiedziała, że ​​gdyby to mogło wejść na rynek, byłoby warte około 220 milionów bahtów.    

Początkowo policja Tha Chana skonfiskowała pickupa i metamfetaminę. Przeszliby przez proces kryminalistyczny, aby wytropić uciekającego kierowcę i pasażera.  

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/