Cztery osoby ranne, jedna poważnie, w tym dwóch policjantów, po zderzeniu motocykli w Phuket Town

Phuket -

  Jedna osoba doznała poważnych obrażeń, podczas gdy trzy osoby doznały różnych obrażeń od umiarkowanych do lekkich, w tym dwóch policjantów, po wczorajszym zderzeniu dwóch motocykli w mieście Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku wczoraj (6 kwietnia) o 45:30 na skrzyżowaniu w pobliżu targu 2 miasta Phuket (Kaset Market / Talad Kaset) na Ong Simpai Road w mieście Phuket.

Policja, ratownicy i zespół The Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć uszkodzony motocykl Honda Scoopy. Kierowca, pani Nataya Jantaurai, lat 21, doznała różnych obrażeń, a jej pasażerka, pani Amonsiri Sawangjit, lat 52, doznała poważnych obrażeń głowy i mocno krwawiła. Obie zostały przewiezione do szpitali.

W pobliżu ratownicy znaleźli uszkodzony motocykl policyjny. Kierowca, 26-letni sierżant Warat Jairueng i jego pasażer, starszy sierżant major Montean Kamnerdee, lat 42, obaj są funkcjonariuszami policji patrolowej miasta Phuket. Odnieśli różne drobne obrażenia i zostali zabrani do lokalnego szpitala po pomoc.

Nagrania z monitoringu pokazują, że Honda Scoopy prowadzona przez Natayę skręcała w Dilok Uthit 1 Road, podczas gdy policyjny motocykl prowadzony przez sierż. Warat jechał z prostej przed zderzeniem.

Nie było od razu jasne, czy będą miały miejsce jakiekolwiek zarzuty lub która strona była odpowiedzialna za policję drogową w Phuket, która obiecała przeprowadzić przejrzyste dochodzenie w sprawie incydentu, niezależnie od tego, czy policja jest zaangażowana, czy nie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.