Australijski turysta raport policyjny po tym, jak taksówkarz z Phuket rzekomo niewłaściwie dotknął nogi swojej 15-letniej córki

Phuket -

  Australijski turysta złożył doniesienie na policję po tym, jak taksówkarz z Phuket rzekomo w ubiegły weekend dotknął nogi swojej córki w taksówce na parkingu w centrum handlowym w dzielnicy Mueang Phuket.

Wczoraj (1 maja)st), podpułkownik Nannapat Malai z policji Cherng Talay w Thalang poinformował, że 44-letni australijski turysta, który zatrzymał się w hotelu w Bang Tao Beach w Cherng Talay, dystrykt Thalang. (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska) 30 kwietnia złożył raport na policjęth o rzekomym incydencie.

Turysta powiedział policji 29 kwietniath około 12:10 taksówkarz niewłaściwie dotknął nogi swojej 15-letniej córki w taksówce zaparkowanej na parkingu centrum handlowego w Mueang Phuket.

Turysta powiedział, że nie chce podejmować żadnych kroków prawnych przeciwko taksówkarzowi, ponieważ 30 kwietnia wracał do Australiith. Turysta jednak chciał udokumentować incydent na policji.

Policja Cherng Talay poinformowała odpowiednią prasę Phuket, że skontaktowała się z policją turystyczną Phuket w celu zbadania sprawy. Zidentyfikowali taksówkarza i jest przesłuchiwany, chociaż jego nazwisko nie zostało ujawnione prasie.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.