Liczba zagranicznych pasażerów znacznie wzrasta na międzynarodowym lotnisku w Phuket pierwszego dnia po zwolnieniu Test and Go

Phuket —

Według urzędników lotniska liczba zagranicznych pasażerów na międzynarodowym lotnisku w Phuket znacznie wzrosła w pierwszym dniu anulowania Test and Go.

Wczoraj, 1 maja, zagraniczni pasażerowie przybyli stałym strumieniem do międzynarodowego terminalu międzynarodowego lotniska w Phuket po tym, jak niepopularne przepisy Test and Go zostały ostatecznie anulowane. Według raportu, prawie 4,400 osób z 29 lotów przybyło wczoraj na lotnisko, a liczba ta miała wzrosnąć do 5,000 dziennie w tym miesiącu, przy około potwierdzonych 27 międzynarodowych przylotach dziennie. 

Pan Monchai Tanot, dyrektor międzynarodowego lotniska w Phuket, powiedział dziennikarzom TPN, że lotnisko działa zgodnie z odwołaniem Test and Go. Pierwszym przyjazdem był Doha-Phuket Qatar Airways lot, przewożący 324 pasażerów, którzy byli w stanie bardzo szybko opuścić lotnisko. Powiedział, że dzisiejszy ogólny wynik był zadowalający, a niektórzy pasażerowie skomentowali nawet, jak dobra i wygodna była ta usługa.

TPN zauważa, że ​​Thailand Pass, kolejny niepopularny program, pozostaje, ale wymagania dotyczące dokumentacji zostały znacznie zmniejszone i ten program może zostać wycofany w najbliższej przyszłości.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.