Norweski emigrant traci przytomność od wdychania dymu, ukochany pies umiera po pożarze domu w Phuket

Phuket -

  Norweski ex-pat stracił przytomność, gdy jego ukochany pies zmarł po tym, jak jego dom zapalił się dziś rano w Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket (2 maja).nd), co zaniepokoiło również okolicznych mieszkańców.

Strażacy zostali powiadomieni o pożarze o godzinie 4:30 w domu na osiedlu mieszkaniowym w dzielnicy Wichit. Bojownicy z wieloma wozami strażackimi i policja Wichit przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dużo dymu, ale bez widocznych płomieni.

76-letni norweski emigrant (The Phuket Express ukrywa jego imię) został znaleziony nieprzytomny w głównej sypialni. Był sam w domu i został przewieziony do pobliskiego szpitala. Jego biała suczka, która według sąsiadów była dumą i radością ekspaty, została znaleziona martwa w domu. Według strażaków i ratowników obaj cierpieli z powodu wdychania dymu.

Strażacy poinformowali The Phuket Express, że pożar rozpoczął się z klimatyzatora, zanim rozprzestrzenił się na sufit, co spowodowało dużo dymu w domu. Uważano, że Norweg spał, gdy wybuchł pożar, ponieważ nie był w stanie uciec przed zakrztuszeniem się dymem. Jednak do czasu przybycia strażaków nie było widocznych płomieni, prawdopodobnie wypalił się, a jedynie gęsty dym w całym domu.

Według czasu prasowego były pacjent przebywał w miejscowym szpitalu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19/podróżnego na podróż do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.