Tajski minister turystyki i sportu przewodniczy „Festiwalowi owoców morza i sportu 2022” w Phuket

Phuket -

  Minister Turystyki i Sportu, Phiphat Ratchakitprakarn, przewodniczył ceremonii otwarcia „Seafood & Sports Festival 2022” w Bang Maruan Lagoon, Phuket, w miniony weekend, 30 kwietnia.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez władze miejskie Si Sunthon i władze prowincji Phuket dla 87. rocznicy Nawamindraracha Park (Laguna Bang Maruan) od 30 kwietnia do 1 maja w ramach nowych normalnych procedur zapobiegania Covid-19, które obejmowały takie rzeczy, jak obowiązkowe noszenie masek i kontrole temperatury.

Wicegubernator Phuket Anupap Rodkwan Yodrabam ujawnił, że pandemia Covid-19 miała decydujący wpływ na główne aspekty gospodarcze Phuket, w tym turystykę, handel, inwestycje i konsumpcję.

Anupap powiedział The Phuket Express: „Dlatego konieczne było rozwijanie biznesu turystycznego i innych powiązanych sektorów, aby prowadzić działalność o wysokiej wartości i zrównoważeniu, a także rozwijać wartość produktów, usług i produktów z owoców morza, które były związane z turystyką, oraz wzmocnienie podstawowej gospodarki, co w kolejnym kroku może pomóc w rozwoju gospodarki narodowej”.

„Seafood & Sports Festival 2022” zgromadziło ponad 100 lokalnych przedsiębiorców z Si Sunthon, którzy przybyli sprzedawać żywność i inne produkty. Były 4 strefy: Strefa 1 – Lokalna żywność; Strefa 2 – Owoce morza; Strefa 3 – Produkty społeczności; oraz Strefa 4 – towary drobnicowe i food trucki. Przez cały czas trwania imprezy odbywały się również występy muzyczne na żywo.

Organizatorzy poinformowali The Phuket Express, że ogólnie impreza była wielkim sukcesem.

 

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=–=–=–==-

Potrzebujesz ubezpieczenia Covid-19 na następną podróż do Tajlandii? Kliknij tutaj.

Śledź nas na Facebook

Dołącz do nas na LINE, aby złamać alerty!

Nie Meechukhun
National News Writer w The Pattaya News od września 2020 r. do października 2022 r. Urodzona i wychowana w Bangkoku, Nop lubi opowiadać historie o swoim rodzinnym mieście słowami i obrazami. Jej doświadczenie edukacyjne w Stanach Zjednoczonych i pasja dziennikarska ukształtowały jej autentyczne zainteresowania społeczeństwem, polityką, edukacją, kulturą i sztuką.