AKTUALIZACJA: Norweski ex-pat później został uznany za zmarłego po tym, jak jego dom zapalił się w Wichit, Phuket

Wichit, Phuket –

76-letni Norweg, ex-pat, który stracił przytomność, gdy jego ukochany pies zmarł po tym, jak jego dom zapalił się w Wichit, dystrykt Mueang Phuket wczoraj wczesnym rankiem (2 maja)nd) został później tragicznie uznany za zmarłego.

Nasza poprzednia historia:

Norweski ex-pat stracił przytomność, gdy jego ukochany pies zmarł wczoraj po tym, jak jego dom zapalił się w Wichit, w dzielnicy Mueang Phuket (2 maja)nd), co zaniepokoiło również okolicznych mieszkańców.

Norweski emigrant traci przytomność od wdychania dymu, ukochany pies umiera po pożarze domu w Phuket

Teraz zaktualizuj:

76-letni norweski ex-pat został później uznany za zmarłego w szpitalu Vachira Phuket późnym popołudniem (2 maja)nd) i została potwierdzona przez policję Wichit.

Phuket Express nadal nie ujawnia swojego nazwiska w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.