AKTUALIZACJA: Taksówkarz z Phuket spiera się o nogę młodej Australijki podczas incydentu wirusowego

Phuket -

Kierowca taksówki z Phuket zakwestionował twierdzenie, że niewłaściwie dotknął nogi nieletniego po tym, jak australijski turysta złożył doniesienie na policję w Phuket, że mężczyzna rzekomo niewłaściwie dotyka nogi swojej córki w taksówce na parkingu w centrum handlowym w dzielnicy Mueang Phuket miniony weekend.

Nasza poprzednia historia:

Maja 1st Podpułkownik Nannapat Malai z policji Cherng Talay w Thalang poinformował, że 44-letni australijski turysta, który zatrzymał się w hotelu na plaży Bang Tao w Cherng Talay, dystrykt Thalang. (Phuket Express nie ujawnia jego nazwiska) 30 kwietnia złożył raport na policjęth o rzekomym incydencie.

Zaktualizuj historię:

Komendant policji prowincji Phuket, generał Sermpan Sirikong, powiedział wczoraj (2 maja) w rozmowie z Phuket Express: „Przesłuchaliśmy taksówkarza zamieszanego w zarzuty ze strony australijskiego turysty. Twierdzi, że nie dotknął nogi dziewczyny i użył tylko palca, aby lekko szturchnąć jej spodnie, co, jak twierdził, było zwykłym gestem i nie było niestosowne po tym, jak zapytała go, czy jej spodnie są piękne.

„Skontaktowaliśmy się jednak z konsulatem australijskiego turysty i zapytamy, czy chcą podjąć dalsze działania w związku z incydentem”. – stwierdził generał dywizji Sermpan.

„Wysłaliśmy również sprawę do Biura Transportu Lądowego w Phuket (PLTO), aby sprawdzić, czy podejmą jakiekolwiek działania. Uważamy, że zachowanie taksówkarza było niewłaściwe, niezależnie od jego twierdzeń”. Generał dywizji Sermpan zakończył.

Phuket Express odnotowuje, że nazwisko taksówkarza nie zostało ujawnione przez policję w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.