AKTUALIZACJA: Dron szukał rekina na plaży Kamala w Phuket, ale bez powodzenia

Phuket-

  Do poszukiwania rekina na plaży Kamala w dystrykcie Kathu użyto drona, ale władze morskie znalazły zielonego żółwia i płaszczkę dopiero po tym, jak 8-letni chłopiec z Ukrainyin został ugryziony przez nieznane zwierzę morskie na początku tego tygodnia.

Nasza poprzednia historia: 

Francuski ekspert od rekinów uważa, że ​​rekin błękitny mógł ugryźć nogę 8-letniego ukraińsko-tajskiego chłopca w pobliżu plaży Kamala w Phuket 1 majast,2022. Tymczasem operatorzy plaż i lokalni urzędnicy uważają, że nie był to rekin, ale barakuda.

8-letni ukraińsko-tajski chłopiec ugryziony przez nieznane zwierzę morskie w pobliżu plaży Kamala w Phuket, eksperci i urzędnicy spierają się, czym było zwierzę

Zaktualizuj historię:

Wczoraj (2 maja)nd), urzędnicy z Morskiego Centrum Biologicznego w Phuket (PMBC) użyli drona do poszukiwania młodego rekina błękitnego, który ich zdaniem ugryzł 8-letniego chłopca ukraińsko-tajlandzkiego.

Jednak nie znaleźli małego rekina błękitnego, ale zamiast tego znaleźli zielonego żółwia i płaszczkę na powierzchni wody.

Władze nadal poszukują potencjalnego rekina, który, choć rzadko spotykany w Kamala Beach, wzbudził zaniepokojenie turystów.

Jak na ironię, jednym z tych, którzy nie są zbytnio zaniepokojeni, jest ugryziony chłopiec, który wydaje się cieszyć zainteresowaniem mediów i opowiadać swoją historię na nowo. jak widać TUTAJ. W rzeczywistości chłopiec obiecał wrócić na plażę i popływać jeszcze w tym tygodniu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.