AKTUALIZACJA: Znaki umieszczone na plaży Kamala w Phuket ostrzegające przed szkodliwymi zwierzętami morskimi

Kamla, Kathu, Phuket –

Na plaży Kamala w dystrykcie Kathu umieszczono znaki ostrzegające przed tym, co urzędnicy nazywają „szkodliwymi i trującymi zwierzętami morskimi”.

Nasza poprzednia historia: 

 Do poszukiwania rekina na plaży Kamala w dystrykcie Kathu użyto drona, ale władze morskie znalazły zielonego żółwia i płaszczkę dopiero po tym, jak 8-letni chłopiec z Ukrainyin został ugryziony przez nieznane zwierzę morskie na początku tego tygodnia.

AKTUALIZACJA: Dron szukał rekina na plaży Kamala w Phuket, ale bez powodzenia

Zastępca dyrektora ds. administracyjnych Kamali, pan Jaroon Kobkoi, powiedział Phuket Express: „Umieściliśmy cztery znaki z napisem „UWAGA, uważaj na szkodliwe i trujące zwierzęta morskie”. Znaki obejmują numer alarmowy 1669 i numer lokalnego zespołu ratunkowego 093-7819950 w czterech miejscach na plaży”.

„Zaplanowaliśmy zbudować tu wieżę strażniczą dla strażników plażowych, aby zapewnić bezpieczeństwo pływakom i plażowiczom zarówno z Tajlandii, jak i z zagranicy” – dodał Jaroon.

„Bezpieczeństwo jest bardzo ważne, ponieważ plaża Kamala jest bardzo piękna, co przyciąga wielu turystów” – podsumował Jaroon.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.