Podejrzany aresztowany po rzekomym porwaniu torby od brytyjskiego turysty w Ao Nang w Krabi

Krabi –

  Podejrzany został aresztowany po tym, jak rzekomo porwał torbę z telefonem komórkowym, 10,000 XNUMX bahtów w gotówce i kartami kredytowymi od brytyjskiej turystki, gdy spacerowała po dzielnicy Ao Nang w Krabi.

Zespół policji prowincji Krabi, policji Ao Nang i policji turystycznej w Krabi aresztował 37-letniego Panuwita, „Nooma” Pakamarta z Krabi. Zabrano mu torbę, telefon komórkowy, karty elektroniczne i klucze do pokoju hotelowego, które według policji należały do ​​turysty.

Aresztowanie nastąpiło po tym, jak brytyjska turystka (Phuket Express ukrywa swoje imię) złożyła raport na policję w Ao Nang.

Powiedziała policji w niedzielę (1 maja)st) o 1:50 szła ze swoim chłopakiem w pobliżu meczetu w Ao Nang. Podejrzany, który prowadził motocykl, rzekomo porwał jej torbę, w której był telefon komórkowy, 10,000 XNUMX bahtów gotówki, kartę kredytową i prawo jazdy, zanim odjechał.

Policja kontynuowała dochodzenie i ostatecznie zidentyfikowała podejrzanego za pomocą telewizji przemysłowej. Wystawiono nakaz aresztowania z Sądu Wojewódzkiego w Krabi dla Panuwita i został on aresztowany w swoim domu w dzielnicy Nuea Klong w Krabi.

Panuwit został zabrany na posterunek policji w Ao Nang, aby postawić zarzut kradzieży. Nie od razu wiadomo było, czy ma prawnika i nie rozmawiał z prasą.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2022 roku!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.